زد و خورد در عروسی دختر قلعه‌نویی!


 قلعه نویی مراسم ازدواج دخترش را با حضور بازیکنان تیم استقلال و بازیگران طنز سینما و تلویزیون که همگی استقلالی و از دوستان نزدیک امیر قلعه‌نویی محسوب می‌شوند پنج‌شنبه شب برگزار کرد. اما این مراسم باشکوه خالی از حاشیه هم نبوده است، حسن ریوندی را که می‌شناسید! شومن و کمدین سبزواری که سال‌هاست ساکن پایتخت شده و استعداد تقلید صدای او زبانزد عام‌ و خاص است. ریوندی از یک نوع خاصی طنز بداهه در برنامه‌هایش استفاده می‌کند که بر پایه بذله‌گویی، جوک و لطیفه استوار است و در اکثر اجراهای او این شیوه دیده می‌شود. این کمدین نسبتا سرشناس در طول...ادامه در ادامه مطلب...

 قلعه نویی مراسم ازدواج دخترش را با حضور بازیکنان تیم استقلال و بازیگران طنز سینما و تلویزیون که همگی استقلالی و از دوستان نزدیک امیر قلعه‌نویی محسوب می‌شوند پنج‌شنبه شب برگزار کرد.

محمدرضا حسینیان در عروسی دختر قلعه نویی

اما این مراسم باشکوه خالی از حاشیه هم نبوده است، حسن ریوندی را که می‌شناسید! شومن و کمدین سبزواری که سال‌هاست ساکن پایتخت شده و استعداد تقلید صدای او زبانزد عام‌ و خاص و مخصوص است.

امیر جعفری در عروسی دختر قلعه نویی

 ریوندی از یک نوع خاصی طنز بداهه در برنامه‌هایش استفاده می‌کند که بر پایه بذله‌گویی، جوک و لطیفه استوار است و در اکثر اجراهای او این شیوه دیده می‌شود. این کمدین نسبتا سرشناس در طول اجرای برنامه بدون توقف و رودررو با تماشاچیان به تقلید صدا و تعریف جوک پرداخته و آنها را به خنده وامی‌دارد و...
 
قلعه نویی و حسین ریوندی و حسینیان در عروسی
 
اما آنچه باعث شد تا از حسن ریوندی بنویسیم به مراسم ازدواج دختر سرمربی استقلال برمی‌گردد. براساس شنیده‌ها یکی از مهمانان مراسم مورد اشاره این کمدین سبزواری بود که در حین اجرای برنامه ناگهان جوکی درباره بروبچه‌های محله جوادیه تهران با تقلید صدا تعریف کرد.
همین تقلید صدا و به‌سخره گرفتن بچه‌های محله جوادیه تهران باعث اعتراض چند تن از مهمانان مراسم و در نهایت زد و خورد و درگیری شد.
 البته این درگیری بسیارزود با دخالت نزدیکان قلعه‌نویی خاتمه یافت و ماجرا به خیر گذشت اما طفلکی حسن ریوندی تا پایان مراسم سکوت اختیار کرد و بی‌خیال ادامه اجرای خود شد!!

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 13 تير 1393