قطعی شدن افزایش ارزش و قیمت آب و برق


معاون وزیر نیرو با بیان اینکه افزایش ارزش و قیمت آب و برق برای سال ۹۳ قطعی شده است، از ارائه سناریوهای پیشنهادی افزایش ارزش و قیمت آب و برق توسط وزارت نیرو به دولت خبر و اخبار داد.

معاون وزیر نیرو با بیان اینکه افزایش ارزش و قیمت آب و برق برای سال 93 قطعی شده است، از ارائه سناریوهای پیشنهادی افزایش ارزش و قیمت آب و برق توسط وزارت نیرو به دولت خبر و اخبار داد.

علیرضا دائمی درباره آخرین وضعیت تعیین بودجه سال 1393 وزارت نیرو با بیان اینکه هم اکنون بودجه نویسی وزارت خانه دولت برای سال 1393 شروع و آغاز شده است، گفت: تاکنون روش بودجه نویسی، میزان کاهش هزینه‌ها و کلیات لایحه بودجه سال آینده در دولت نهایی شده است.

معاون برنامه‌ریزی وزیر نیرو با اعلام اینکه بر اساس برنامه زمان بندی تعیین شده توسط دولت باید تمامی وزارت خانه ها از جمله وزارت نیرو تا پایان آذر ماه سالجاری بودجه خود را نهایی و به دولت تحویل دهند، تصریح کرد: در شرایط فعلی هم به صورت هفتگی جلسات و نشست هایی با حضور تمامی وزارتخانه‌های دولت و به میزبانی معاونت برنامه‌ریزی نهاد ریاست جمهوری برگزار می شود.

این مقام مسئول در پاسخ به این سئوال مهر که پیشنهاد وزارت نیرو برای تعیین ارزش و قیمت دلار در بودجه سال آینده چیست؟ توضیح داد: وزارت نیرو موافق حفظ شرایط موجود است و از این رو برای دلار ارزش و قیمت دلار مرکز مبادله ای را پیشنهاد کرده ایم.

دائمی همچنین در خصوص افزایش ارزش و قیمت آب و برق برای سال آینده، اظهار داشت: وزارت نیرو تاکنون سناریوهای پیشنهادی افزایش ارزش و قیمت آب و برق را آماده و به دولت ارائه کرده است.

معاون برنامه‌ریزی وزیر نیرو با تاکید بر اینکه با توچه به مصوبه قانون بودجه سالجاری امکان افزایش ارزش و قیمت آب و برق تا مرز 38 درصد وجود دارد، بیان کرد: با این وجود در حال حاضر وزارت اقتصاد و امور دارایی، دولت و معاونت برنامه‌ریزی نهاد ریاست جمهوری آثار تورمی افزایش ارزش و قیمت حامل‌های انرژی را در حال بررسی هستند.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه به نظر می‌رسد برای سال آینده افزایش ارزش و قیمت آب و برق قطعی است، اظهارداشت: در این بین سناریوهای پیشنهادی وزارت نیرو برای افزایش ارزش و قیمت آب و برق هم با در نظر گرفتن آثار تورمی آن به دولت ارائه شده است.

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:سه شنبه 21 آبان 1392