۱۰ تصاویر و عکس بسیاروحشتناک و زیبا از رعد و برق های ترسناک بر فر


تصاویر و عکس های جالب و دیدنی و دیدنی از رعد و برق های بزرگ و عظیم و وحشتناک بر فراز جنگل های آمازون کوکا : سانتیاگو بورخا لوپز خلبان هواپیما این تصاویر و عکس های هوایی وحشتناک از طوفان و رعد و برق در آسمان شب را از جنگل های بارانی آمازون گرفته و با ما به اشتراک گذاشته است. مسیر این ...بیا تو تفریح۱۰ تصاویر و عکس بسیاروحشتناک و زیبا از رعد و برق های ترسناک بر فراز آمازون]]>

تصاویر و عکس های جالب و دیدنی و دیدنی از رعد و برق های بزرگ و عظیم و وحشتناک بر فراز جنگل های آمازون

کوکا : سانتیاگو بورخا لوپز خلبان هواپیما این تصاویر و عکس های هوایی وحشتناک از طوفان و رعد و برق در آسمان شب را از جنگل های بارانی آمازون گرفته و با ما به اشتراک گذاشته است.

مسیر این هواپیما از اروپا به اکوادور در آمریکای جنوبی بوده، هواپیما در حال حرکت از آمریکا به سمت اکوادور بوده که بر فراز کلمبیا این پدیده ی طبیعی شگفت انگیز رخ می دهد. آقای بورخا می گوید که تبحری در عکاسی ندارد و فقط در زمان مناسب این تصاویر و عکس های فوق العاده که مانند یک انفجار هسته ای به نظر می رسند را به تصویر کشیده است.

ابر های کومولونیمبوس اغلب از رشد ابر کومولوس بر روی یک سطح گرم ایجاد می شوند که می توانند مقدار انرژی برابر با ۱۰ بمب هسته ای هیروشیما را در خود ذخیره کنند.

بورخا می گوید که دیدن این تصاویر هرگز باعث ترس او نشده اما از آن زمان به بعد همه جا دوربین خود را همراه دارد تا بتواند این چنین تصاویر و عکس های خاص و مخصوص و زیبا بگیرد.

این تصویر مقام سوم مسابقه ی نشنال جئوگرافیک 2016 را به دست آورده استاین تصویر مقام سوم مسابقه ی نشنال جئوگرافیک ۲۰۱۶ را به دست آورده است ابر کومولونیمبوس می تواند انرژی به اندازه ی 10 بمب اتم هیروشیما در خود ذخیره کندابر کومولونیمبوس می تواند انرژی به اندازه ی ۱۰ بمب اتم هیروشیما در خود ذخیره کند آسمان صاف میامیآسمان صاف میامی طوفان بر روی جنگل های آمازون کلمبیاطوفان بر روی جنگل های آمازون کلمبیا این تصاویر خیره کننده از طوفان توسط خلبان هواپیمایی که بر فراز ابر های کشور اکوادور بود گرفته شده استاین تصاویر خیره کننده از طوفان توسط خلبان هواپیمایی که بر فراز ابر های کشور اکوادور بود گرفته شده است ابر کومولونیمبوس از رشد ابر کومولوس بر روی یک سطح گرم ایجاد می شودابر کومولونیمبوس از رشد ابر کومولوس بر روی یک سطح گرم ایجاد می شود هیچ کدام از مسافران این پرواز متوجه ی طوفان نشده بودندهیچ کدام از مسافران این پرواز متوجه ی طوفان نشده بودند آسمان صاف اکوادورآسمان صاف اکوادور این پرواز بر فراز جنگل های آمازون کلمبیا به سمت اکوادور بوده است این پرواز بر فراز جنگل های آمازون کلمبیا به سمت اکوادور بوده است  کومولونیمبوس تنها ابری است که می تواند تگرگ، رعد و برق و طوفان ایجاد کندکومولونیمبوس تنها ابری است که می تواند تگرگ، رعد و برق و طوفان ایجاد کند


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:یک شنبه 29 اسفند 1395