تصاویر و عکس نیکی کریمی و لادن طباطبایی در آمریکا


تصاویر و عکس نیکی کریمی و لادن طباطبایی در آمریکا تصاویر و عکس نیکی کریمی و لادن طباطبایی در آمریکا به گزارش ایران ناز مدتی از مهاجرت لادن طباطبایی و فرزندش سها به آمریکا میگذرد . خانم لادن طباطبایی بازیگر مشهور کشورمان که بخاطر ابتلای دخترشان به اوتیسم مدتی پیش از بازیگری خداحافظی کردند و در آمریکا به سر ...بیا تو تفریحتصاویر و عکس نیکی کریمی و لادن طباطبایی در آمریکا]]>

تصاویر و عکس نیکی کریمی و لادن طباطبایی در آمریکا

تصاویر و عکس نیکی کریمی و لادن طباطبایی در آمریکا

به گزارش ایران ناز مدتی از مهاجرت لادن طباطبایی و فرزندش سها به آمریکا میگذرد . خانم لادن طباطبایی بازیگر مشهور کشورمان که بخاطر ابتلای دخترشان به اوتیسم مدتی پیش از بازیگری خداحافظی کردند و در آمریکا به سر میبرند خبر و اخبار از سفر نیکی کریمی به آمریکا داد .

لادن طباطبایی بازیگر کشورمان در آمریکا به استقبال و دیدن نیکی کریمی رفته است.نیکی کریمی بازیگر کشورمان به آمریکا سفر کرده است.لادن طباطبایی که به آمریکا مهاجرت کرده است به دیدار نیکی کریمی رفته و عکسی به یادگار گرفته اند.

لادن طباطبایی با انتشار این تصاویر و عکس نوشت:

تصاویر و عکس نیکی کریمی و لادن طباطبایی در آمریکا

تازه کردن دیدار در آستانه بیست و دومین سال شروع و آغاز رفاقت، بسیارارزشمند و هیجان انگیزه… انگار با خودمون میگیم؛ هی… ببین تا کجا اومدیم! برای بچه های من خاله نیکی همیشه عزیزه… اینو اونی که حرف میزنه، میگه و اونیکه حرف نمیزنه، با پهنای لبخند و شدت در آغوش کشیدنش نشون میده.

هر چند که دوست واقعی، اصلا نیاز به حرافی و دیدار نداره… همیشه هست و خواهد بود. فراتر از دیدار و گفتار‌.‌‌… یک حس عمیق و از ته دله که از پس همه جور فاصله برمیاد…

کسانی که به جز منتقد سینمایی بودن ! در فضای سینما فعالیت واقعی و دراز مدت کرده باشند ،میدونن دوستی پایدار در سینما چقدر ارزش داره.

در نوشت. یک. خیر. مهاجرت نکردن ایشون ،صرفا یک سفر کوتاه بود.

د.ن.دو. نمیدونم. دلیل سفر رو نپرسیدم.

د.ن.سه. از زمان فیلمبرداری سایه به سایه دوست هستیم.

مطالب مرتبط:

 
خانه مجلل نیکی کریمی در زعفرانیه (عکس)

تصاویر و عکس نیکی کریمی و لادن طباطبایی در آمریکا


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:شنبه 28 اسفند 1395