نگهداری عجیب دختربچه ۵ ساله از دو پیرزن (تصاویر)


نگهداری عجیب دختربچه ۵ ساله از دو پیرزن (تصاویر) نگهداری عجیب دختربچه ۵ ساله از دو پیرزن   به گزارش ایران ناز ، دختر بچه ۵ ساله ای با توانایی و فداکاری شگفت انگیز خود سوژه رسانه ها شده است ! این دختر بچه ۵ ساله در این سن کم با آشپزی و نگهداری از ...بیا تو تفریحنگهداری عجیب دختربچه ۵ ساله از دو پیرزن (تصاویر)]]>

نگهداری عجیب دختربچه ۵ ساله از دو پیرزن (تصاویر)

نگهداری عجیب دختربچه ۵ ساله از دو پیرزن

 

به گزارش ایران ناز ، دختر بچه ۵ ساله ای با توانایی و فداکاری شگفت انگیز خود سوژه رسانه ها شده است ! این دختر بچه ۵ ساله در این سن کم با آشپزی و نگهداری از مادربزرگ و عظیم و جد مادریش ، به تنهایی بار خانواده را بردوش کشیده است .دختربچه ای که فقط ۵ سال سن دارد مجبور به نگهداری از مادربزرگ و عظیم هایش می باشد.

 

درحالیکه بیشتر دختربچه های ۵ ساله در کودکستان یا مشغول بازی استند، «آنا وانگ» کوچک از جنوب غربی چین از مادربزرگ و عظیم و مادرمادربزرگ و عظیمش مراقبت می کند.

 

نگهداری عجیب دختربچه 5 ساله از دو پیرزن (تصاویر)

 

درواقع او به تنهایی از این زنان مسن نگهداری می کند و هیچ کسی در این کار به او کمک نمی کند، نقشی که شرایط زندگی بر او تحمیل کرده و هیچ کودکی قادر به تحمل آن نیست.

 

پدر آنا وقتی او تنها سه ماه داشت به دلایل نامعلوم به زندان فرستاده شد و مادرش دوباره ازدواج کرد و بعد از مدتی دخترش را رها کرد.

 

دخترک در کوه های دورافتاده زوئین با مادربزرگ و عظیمش که از آرتریت شدید رنج می برد و مادرمادربزرگ و عظیمش تنها مانده و جمع آوری غذا و پخت و پز غذا، نظافت و کمک به آن ها در رفتن به توالت را شروع و آغاز کرد.

 

یکی از همسایگان مهربان آن ها به آنا اجازه می دهد از مزرعه شان سبزی بچیند. آنا آرزوی سلامتی خانواده خود را دارد.

 

 

جالب و خواندنی


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:شنبه 28 اسفند 1395