آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (۲۳۰)


آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (۲۳۰) آخرین تصاویر بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام  آخرین تصاویر و عکس های بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی در اینستاگرام را برای شما به نمایش گذاشته ایم تا از افراد معروف آخرین اخبار را دریافت کنید. این سال ۹۵ دست بردار نیست و تا ...بیا تو تفریحآخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (۲۳۰)]]>

آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (۲۳۰)

آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)

آخرین تصاویر بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام 

آخرین تصاویر و عکس های بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی در اینستاگرام را برای شما به نمایش گذاشته ایم تا از افراد معروف آخرین اخبار را دریافت کنید.

این سال ۹۵ دست بردار نیست و تا آخرین لحظات به گلچین کردنش از میان خوب ها و عزیزان ادامه می دهد. علی معلم هم رفت. خبر و اخبار همین‌ قدر کوتاه بود و تلخ و شوک‌ آور. حول و حوش ساعت پنج عصر روز دوشنبه خبر و اخبار درگذشت مرد شماره یک دنیای تصویر آمد؛ اول کانالها و گروههای تلگرامی، بعد نیز کم‌کم خبرگزاری‌ ها و سایت‌ ها.

جاده زمستان ۹۵ هموار نبود و عزیزان بسیاری را با خود همراه کرد. باورش آسان نبود؛ زمانی باور شد او رفته که دیگر صدای ضربان قلبش را حتی با گوشی پزشکی نشنیدند. همیشه دلواپس مردم بود. آرام رفت و در ذهن‌ ها باقی ماند. صدای گرم اش، صلابت و خوشتیپی همیشگی اش تا همیشه در خاطمان زنده خواهد ماند.

مطلب امروزمان تحت تاثیر این اتفاق تلخ است و پیشاپیش به علی معلم عزیز تقدیم می گردد. میزان غیرقابل باور و ناگهانی بودن این خبر و اخبار کاملاً در پست میلاد کی مرام مشخص است.

آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)همین چند روز پیش برای تسلیت به نیوشا ضیغمی به دیدارش رفته بود و همین امروز پیام تسلیت نیوشا برای علی معلم را شاهد هستید.دنیا و جهان و زندگی به همین اندازه که میبینید بی ارزش و بی رحم است.

آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)خدا نگهدار جنتلمن سینمای ایران
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)علی معلم ریش نداشت، ولی ریشه داشت. پیام متفاوت مسعود دهنمکی را شاهد هستید.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)مُردن اصلاً به شما نمی آید آقای معلم.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)آخرین یادداشت زنده یاد معلم برای ویژه نامه نوروزی مجله دنیای تصویر. غمگین بود از ناخرسندی ها و فقدان ها، نمی دانست که خودش چند روز به عید مانده یکی از بهت آور ترین فقدان های سال را رقم خواهد زد و استقبالی که تبدیل به بدرقه شد. یک بدرقه ی تلخ.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)شاید این آخرین تصاویر و عکس از علی معلم باشد، در کنار کوروش تهامی در مراسم یادبود پدر نیوشا ضیغمی. چند روز پیش.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)هدیه تهرانی غزلی از حافظ را به یاد علی معلم انتخاب کرده است. بهترین انتخاب ممکن، چون همه از عشق آقای معلم به حضرت حافظ خبر و اخبار داریم، عشقی که با عشقش به سینمای مستقل تلفیق شده و جشن سینمایی حافظ را به وجود آورد.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)و سایر واکنش ها…

رضا عطاران.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)مهناز افشار
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)مهتاب کرامتی
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)و احسان علیخانی انتخاب چند پست از میان نزدیک به هزار پستِ چهره ها در واکنش به این اتفاق، کاری دشوار بود که امیدوارم از پسش برآمده باشیم.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)دقایقی پس از انتشار این خبر، چهره های سینمایی زیادی خود را به منزل زنده یاد معلم رساندند که با خانواده ایشان همدردی کنند. سعید راد رفیق این سالهای علی معلم و بُهتی که چهره جذابش را تحت تاثیر قرار داده است.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)امید عزیز، غم رفتن پدر را نمیتوان با کلمات تسلی داد، مخصوصاً وقتی اینگونه ناگهانی و بی دلیل باشد. فقط آرزوی صبر و آرامش داریم.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)چهره های مغموم در منزل آقای معلم. لاله اسکندری، الیکا عبدالرزاقی و کمند امیرسلیمانی.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)بانو گوهر خیراندیش در حال دلداری دادن به بستگان و عزیزانِ علی معلم.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)حسام نواب صفوی و ارسلان قاسمی، دو تن از ده ها عزیزی که شبانه خود را به خانه آقای معلم رساندند.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)نظیر بهنوش طباطبایی، هانا کامکار و بسیارهای دیگر.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)پوریا پورسرخ، کوروش تهامی، محمدرضا غفاری، نیکی مظفری، پژمان جمشیدی و امیرحسین رستمی.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)مریم معصومی، پریناز ایزدیار و رعنا آزادی ور.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)بانو فاطمه معتمد آریا هم خود را از مراسم اکران “آباجان” به منزل آقای معلم رسانده بود.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)سیامک انصاری، علیرضا عصار و مهران مدیری در گوشه ای از منزل آقای معلم. “زنده یاد” علی معلم.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)خانم معماریان عزیز، ما را در این غم بزرگ و عظیم شریک بدانید.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)قاب خانوادگی علی معلم عزیز مربوط به جشن حافظِ امسال را شاهد هستید. قابی که دیگر هیچگاه تکرار نخواهد شد. قابی که یک تلنگر اساسی به همه ماست که قدر بودن ها را بیشتر و بهتر بدانیم، قبل از اینکه دیر بشود. چون بسیارزود و ناگهانی، دیر میشود.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)علی دایی با این پست اعلام کرد که هیچ فعالیتی در تلگرام ندارد و در حال حاضر در فروشگاه های برند ورزشی اش مشعول به فعالیت است.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)علاقه کیهان کلهر به اسب ها بر کسی پوشیده نیست، پوشیده هم باشد میتوانید و قادر خواهید بود با مراجعه به صفحه ایشان در اینستاگرام پوشش موجود را رفع کنید. در اینجا هم ایشان را در کنار یک اسب عرب اصیل مشاهده میکنید.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)مجتبی عابدینی، زوروی ایران در کنار همسر و فرزند عزیزش. یک سلفی فوق العاده دوست داشتنی.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)صابر جان توصیه ات بسیارخوب است، ولی جای زخم هایی که در این یک سال خوردیم فراموش شدنی نیست و غم ها انقدر بزرگ و عظیم هستند که به این راحتی خاک نمیشوند، ولی باز تلاشمان را میکنیم و خدا را شاکریم.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)تصاویر و عکس آسانسوری بابک جهانبخش که از پسرش آرتا گرفته است و کلی با او عشق بازی کرده است.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)با توجه به شواهد موجود در عکس، احتمالاً منظور عادل از این کار جدیدی که میخواهد شروع کند، رسیدگی به موهای زائد بدنش است.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)محسن جان آیا درست و عقلانی است که این همه راه تا برلین بروی، بعد آنجا هم سلفی آسانسوری بگیری؟ در تهران خودمان آسانسور نبود؟
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)تصاویر و عکس یادگاری پرجمعیت عزیزان پس از تماشای تئاتر بهنوش طباطبایی و دوستان. با حضور گلاب آدینه، محمد رحمانیان، هانا کامکار، سام درخشانی و سایر عزیزانِ هنرمند.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)سلفی هنری و تاریک افشین هاشمی در کنار پوزیتیو های قدیمی ضبط فیلم.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)حسین پاکدل و امیر آقایی که برنده مدال نقره رقابت جهانی درخشان ترین کله یدنیا و جهان شده است. مدالش را هم که شاهد هستید.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)برای مُدل شدن چه شرایطی لازم است؟ 
به نام خدا، فوتبالیست بودن. والسلام.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)عزیزان هنرمند در حال بازی “آلیسا، آلیسا، جینگیلی آلیسا” در اهواز. این تصاویر و عکس دیروز عصر آپلود شده و همانطور که میبینید کمند امیر سلیمانی هم در آن حضور دارد، کمال شگفتی اینجاست که کمند امیرسلیمانی ساعتی بعدش در تصاویر و عکس های خانه علی معلم در تهران هم حضور دارد! فکر کنم او نیر هنر شورتکات سازی را از سایر عزیزان آموخته است.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)الناز جان تمام شد، بهار شده، جان عزیزت بیخیال برف شو!
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)اجرای دیشبت بسیارخوب بود احسان جان، واقعاً لذت بردم. البته خودم دم عیدی ۱۷۵ تومن نداشتم بیایم و به لطف یکی از دوستان در اینستاگرام که سکانس به سکانسِ اجراهایت را روی استوری گذاشته بود، از حضور در مراسم لذت بردم.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)مهنار افشار در کنار بانوان دوست داشتنی گروه فیلم سینمایی “دارکوب” که در مرحله فیلمبرداری است.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)تلاش مؤثر علی عمرانی برای جلوگیری از تلفات آتش سوزی. راستی امشب مراقب خودتان باشید و پیش از گذاشتن پا روی زمین، حواستان به مین های کاشته شده در کوچه باشد.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)یا لیگ بسکتبال چین ایرانی ها را دیپورت کرده، یا اینکه خودشان به این نتیجه رسیده اند که از این لیگ آبی گرم نمیشود و یکی یکی دارند به آغوش وطن بازمیگردند.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)محمدرضا غفاری در مراسم اکران خصوصی فیلم “آباجان” ساخته هاتف علیمردانی که شب گذشته در ایوان شمس برگزار شد.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)شهرام حقیقت دوست هم در این مراسم حضور داشت.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)شبنم خانم مقدمی، ستاره ی درخشانِ این فیلم، ستاره ی درخشان مراسم اکران خصوصی آن هم بود.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)تبریک به همه فوتبالی های کشورمان که روز گذشته شاهد دو پیروزی نمایندگان ایران برابر تیم های ازبکستان بودند. انشاالله دو نماینده دیگر کشورمان همین امروز بلایی که دیروز بر سر تیم های ازبک آمد را بر سر تیم های قطری خواهند آورد.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)ماچ و بوسه بانو پوری بنایی و بانو فاطمه معتمد آریا در حاشیه اکران خصوصی “آبا جان”.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)حتماً آن نوزادی که بیرحمانه در خیابان رها شده بود را بخاطر دارید. عزیزی که با پیگیری های رضا صادقی مورد حمایت قرار گرفت و روز گذشته تحویل شیرخوارگاه نرگس شد. قطعا این کار خیر عمو رضا صادقی بی پاسخ نخواهد ماند و خداوند بزرگ و عظیم شاهد ماجراست. ممنونیم از او و همه عزیزانی که در این کار نقش داشتند.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)چقدر زود چهل روز شد. درگذشت حسن جوهرچی هم یکی از سخت ترین و ناباورانه ترین فقدان های سال ۹۵ بود. امیدواریم علی معلم آخرین باشد.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)همایون شجریان شب گذشته به تماشای کنسرت علیرضا قربانی رفته بود تا در پایان این عکسِ سنگین رقم بخورد.
آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)

اخبار داغ ستاره ها،تصاویر و عکس های بازیگران زن ایرانی

 

در کنار تمامی تسلیت ها و همدردری ها، تولد حمیده عباسعلی بهانه ای خوب برای تبریک و شادباش است. امیدواریم همیشه سلامت و شاد باشی حمیده جان. مطلب تلخ و کم رمق همین امروز را به پایان میبریم در کنار آرزوی صبر دوباره برای خانواده و عزیزانِ زنده یاد علی معلم. روحش شاد.

تصاویر بازیگران در اینستاگرام،تصاویر و عکس های بازیگران ایرانی

آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)

مطالب مرتبط :

سوژهای جالب و دیدنی از بازیگران و هنرمندان ایرانی (۲۲۹)

تصاویر و عکس بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (۲۲۸)

اخبار جدید چهره ها و بازیگران مشهور (۲۲۷)

تصاویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (۲۲۶)

خبر و تصاویر و عکسهای جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام (۲۲۵)

اخبار داغ بازیگران و ستاره های محبوب ایران (۲۲۴)

آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (۲۳۰)


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 27 اسفند 1395