نامه هایی که خواننده ندارند – ۶


پنج‌شنبه ۲۶ اسفند‌ماه سال ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۳ ق.ظ بهار که آمدنی نمی شد،اگر ِتو این همه شکوفه به لبخندت نمی بافتی. زمستان هم هوای رفتن نداشت، دلش به یخ زدن آب در جوی باریک خیابان خوش بود.  نمی دانی !این روزهای آخرِسال ،هوا برای  زل زدن به  عکست ، چقدر دونفره است!من و خیالت می ...بیا تو تفریحنامه هایی که خواننده ندارند – ۶]]>

پنج‌شنبه ۲۶ اسفند‌ماه سال ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۳ ق.ظ

بهار که آمدنی نمی شد،اگر ِتو این همه شکوفه به لبخندت نمی بافتی. زمستان هم هوای رفتن نداشت، دلش به یخ زدن آب در جوی باریک خیابان خوش بود. 

نمی دانی !این روزهای آخرِسال ،هوا برای  زل زدن به  عکست ، چقدر دونفره است!من و خیالت می نشینیم و تصاویر و عکس های نگرفته ی دو تایی مان را ورق می زنیم! آن قدرحواسم به تو بود که به خانه تکانی هم نرسیدم ،اصلاً تو باشی عید می خواهم چکار؟!

این هفت سین را  که کنار گذاشته ام ، زبانم لال،برای مبادای نیامدنت است ،  و گر نه تو همه ی سین هایدنیا و جهان را در نوک زبانت گذاشته ای.

بس که بوسه هایت مشدد است، و این سین تشدید دارِ بی قاعده همه ی نوروز هایدنیا و جهان را به دلم می نشاند.

مهربان جان!

از هر جاده ای که آمدنی شدی، خبر و اخبار بده، می خواهم پرنده های دوستت دارم را که عمری ست در قفس دلم نشسته اند ،به سمت آمدنت روانه کنم…نوروز می آید ، حیف این همه دوستت دارم نیست که أسیر بمانند؟

“روشنک آرامش”

از دفتر: نامه هایی که خواننده ندارند


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 27 اسفند 1395