حمله ترسناک موجود ماورایی به کودکان و نوجوانان (تصاویر و عکس و فی


حمله ترسناک موجود ماورایی به کودکان و نوجوانان (تصاویر و عکس و فیلم ۱۸+) حمله ترسناک موجود ماورایی به کودکان و نوجوانان به گزارش ایران ناز حمله یک موجود عجیب و غریب و غیرطبیعی به کودکان و نوجوانانِ در حال بازی  سوژه داغ رسانه ها شد ! این موجود که به گفته ساکنان آن محل از موجودات ماوراء الطبیعه است باعث ایجاد رعب ...بیا تو تفریححمله ترسناک موجود ماورایی به کودکان و نوجوانان (تصاویر و عکس و فیلم ۱۸+)]]>

حمله ترسناک موجود ماورایی به کودکان و نوجوانان (تصاویر و عکس و فیلم ۱۸+)

حمله ترسناک موجود ماورایی به کودکان و نوجوانان

به گزارش ایران ناز حمله یک موجود عجیب و غریب و غیرطبیعی به کودکان و نوجوانانِ در حال بازی  سوژه داغ رسانه ها شد ! این موجود که به گفته ساکنان آن محل از موجودات ماوراء الطبیعه است باعث ایجاد رعب و وحشت بسیاری در میان اهالی این منطقه گردید !

 

ماجرا ازین قرار است که در سانتیاگو دل استرو ، واقع در شمال آرژانتین، هنگامی که بچه‌ها در زمین فوتبال مشغول بازی بودند، ناگهان موجودی قد کوتاه و سیاه رنگ با حالتی دلهره آور از میان علف‌ها به سمت آن‌ها هجوم می‌آورد، که بچه‌ها وحشت زده از زمین فوتبال در حالی که از شدت ترس بیش از حد، فریاد می‌زدند پا به فرار گذاشتند.

 

حمله ترسناک موجود ماورایی به کودکان و نوجوانان (تصاویر و عکس و فیلم 18+)

 

این لحظه با دوربین گوشی یکی از بچه‌ها فیلمبرداری شده و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.به گفته‌ی مادر یکی از بچه‌ها: آن‌ها به حدی ترسیده اند که از آن روز به بعد هیچ کدام برای بازی به آن محل نرفته اند.

حمله ترسناک موجود ماورایی به کودکان و نوجوانان (تصاویر و عکس و فیلم 18+)

گفتنی است در افسانه‌های اروپایی در قرون وسطی به موجوداتی با این شکل اشاره شده که بسیار خطرناک، حریص نسبت به طلا و دارای قدرت‌های جادویی استند.

دانلود فیلم

جالب و خواندنی


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

وکیل
ساعت12:03---10 اسفند 1395
سلام
خیلی وحشتناک بود


نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:دو شنبه 9 اسفند 1395