آئین جالب و دیدنی وقف کردن موها در هند! (عکس)


آئین جالب و دیدنی وقف کردن موها در هند! (عکس) در این مراسم جالب و دیدنی میلیون ها نفر از فرقه خاص و مخصوص هندوها به یک معبد مخصوص در بالای کوه های جنوبی هند می روند تا موهای خود را وقف یکی از خدایان خود کنند. این افراد خود را به دست آرایشگران می سپارند تا موهایشان را از ته ...بیا تو تفریحآئین جالب و دیدنی وقف کردن موها در هند! (عکس)]]>
آئین جالب و دیدنی وقف کردن موها در هند! (عکس)
  • 0.00 / 5 5
  • 1 / 5
  • 2 / 5
  • 3 / 5
  • 4 / 5
  • 5 / 5

به این مطلب نمره دهید:

0 رای ها, 0.00 . امتیاز (0% نمره)

آئین جالب و دیدنی وقف کردن موها در هند! (عکس)

در این مراسم جالب و دیدنی میلیون ها نفر از فرقه خاص و مخصوص هندوها به یک معبد مخصوص در بالای کوه های جنوبی هند می روند تا موهای خود را وقف یکی از خدایان خود کنند. این افراد خود را به دست آرایشگران می سپارند تا موهایشان را از ته بتراشند.

آئین جالب و دیدنی وقف کردن موها در هند! (عکس)

هندوستان یکی از کشورهای عجیب دنیاست که سنت های جالبی در آن دیده می شود. یکی از سنت های عجیب و جالبی که در این کشور وجود دارد کچل کردن در یک مراسم خاص و مخصوص است و در یک مدت محدود است.

در این مراسم میلیون ها نفر از فرقه خاص و مخصوص هندوها به یک معبد مخصوص در بالای کوه های جنوبی هند می روند تا موهای خود را وقف یکی از خدایان خود کنند.  این افراد خود را به دست آرایشگران می سپارند تا موهایشان را از ته بتراشند

در این معبد ۵۰۰ آرایشگر تمام وقت کار می کنند و روزانه سر ۲۰ هزار نفر را می تراشد و همه این موها وارد معبد می شود تا برای موارد مختلف استفاده شود. این آرایشگر ها با قیچی و تیغ در کمتر از ۳ دقیقه موهای مردم را می تراشند.

آئین جالب و دیدنی وقف کردن موها در هند! (عکس)

گفتن این نکته عجیب هم خالی از لطف نیست ک این معبد سالانه ۵۰۰ تن موی انسان را جمع آوری می کند. در هند مو بسیار ارزشمند است و این معبد از فروش این موها نزدیک ۳٫۶ میلیون دلار درآمد دارد.

جالب و خواندنی

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:شنبه 24 آبان 1393